Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлювальних джерел енергії товариству з обмеженою відповідальністю "Європейська теплоенергетична компанія "Екотепло"

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.11.2019 р. N 633-ОД

Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлювальних джерел енергії товариству з обмеженою відповідальністю "Європейська теплоенергетична компанія "Екотепло"

Відповідно до частини першої статті 6, статей 13, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 13 (Закон N 222-VIII), 14 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 р. N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 22 березня 2017 р. N 308 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання" (Постанова N 308), протоколу від 21 листопада 2019 р. N 8 засідання ліцензійної комісії з визначення спроможності суб'єктів господарювання виконувати ліцензійні умови з централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом, виробництва теплової енергії (крім теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках), з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом:

Видати безстрокову ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних та поновлювальних джерел енергії юридичній особі - товариству з обмеженою відповідальністю "Європейська теплоенергетична компанія "Екотепло" (03065, вулиця Світлогорська, будинок 5/6, офіс 16, місто Київ, код згідно з ЄДРПОУ: 39393543).

За видачу ліцензії справляється плата у розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видачі цього розпорядження, у строк не пізніше десяти робочих днів з дня його оприлюднення в установленому порядку.

Реквізити для оплати: отримувач - Управління Державної казначейської служби України у Кролевецькому районі/Кролевецький район/22011800, код отримувача (ЄДРПОУ): 37824985, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), номер рахунку (IBAN): UA308999980000034316896140034, код класифікації доходів бюджету: 22011800, найменування коду класифікації доходів бюджету: плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки голови

І. Купрейчик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали