Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 25 листопада 2016 року N 2047

м. Київ

Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА"

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про теплопостачання", "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Положення N 715/2014) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА" (код ЄДРПОУ 40885849, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Промислова, буд. 1) ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

виробництва електричної енергії;

виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

2. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2017 року.

 

Голова Комісії

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали