Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЕКРА КАВКАЗ-УКРАЇНА", ТОВ "ІНПЕКС ГАЗ", ТОВ "НГ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "СТРІМ ГАЗ", ТОВ "ТІРАС-ПОСТАЧ" та ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ КЛУБ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 1 серпня 2019 року N 1617

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЕКРА КАВКАЗ-УКРАЇНА", ТОВ "ІНПЕКС ГАЗ", ТОВ "НГ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "СТРІМ ГАЗ", ТОВ "ТІРАС-ПОСТАЧ" та ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ КЛУБ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКРА КАВКАЗ-УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 42521163);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНПЕКС ГАЗ" (код ЄДРПОУ 43103724);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НГ ТРЕЙДІНГ" (код ЄДРПОУ 40729007);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРІМ ГАЗ" (код ЄДРПОУ 43103876);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТІРАС-ПОСТАЧ" (код ЄДРПОУ 43087446);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ КЛУБ" (код ЄДРПОУ 40697269).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали