Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про утворення регіональної комісії з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.07.2019 р. N 420

Про утворення регіональної комісії з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05 липня 2019 року N 571 (Постанова N 571):

1. Утворити регіональну комісію з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту (далі - Комісія).

2. Затвердити, що додаються:

1) склад Комісії;

2) Положення про Комісію.

3. ЗОБОВ'ЯЗУЮ районні державні адміністрації, РЕКОМЕНДУЮ виконкомам міських (міст обласного значення) рад, об'єднаних територіальних громад забезпечити:

1) подання у десятиденний термін Комісії пропозицій щодо обсягів субвенції з урахуванням умов, визначених пунктом 5 Порядку (Постанова N 571), з урахуванням вимог пунктів 4 (Постанова N 571), 7 Порядку (Постанова N 571);

2) після прийняття рішення про виділення бюджетних асигнувань освоєння коштів субвенції.

 

Т. в. о. голови

О. Киричук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
30 липня 2019 року N 420

СКЛАД
регіональної комісії з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Голова комісії

ЦЬОСЬ
Валентин Іванович

- заступник голови обласної державної адміністрації

заступники голови комісії:

ДМИТРИШИН
Ігор Ярославович

- начальник відділу з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації

КОРЧУК
Іван Миколайович

- заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

секретар комісії

ДУК
Вікторія Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації

члени комісії:

БАНЕРА
Анатолій Ярославович

- виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області "Волинська економічна ліга" (за згодою)

ГОРБАЧ
Ольга Данилівна

- головний спеціаліст відділу соціальних послуг та осіб з інвалідністю департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

ДРОБОШИНЕЦЬ
Лілія Костянтинівна

- заступник начальника юридичного управління обласної державної адміністрації

КАРПЮК
Роман Петрович

- заступник голови обласної ради (за згодою)

ФРЕДЮК
Юрій Олександрович

- начальник відділу фінансів програм соціально-економічного розвитку та соціально-культурної сфери бюджетного управління департаменту фінансів обласної державної адміністрації

ШВАЙ
Віталій Олександрович

- заступник начальника управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
30 липня 2019 року N 420

ПОЛОЖЕННЯ
про регіональну комісію з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

1. Комісія з питань визначення переліку об'єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту (далі - Комісія) утворюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації для прийняття рішень щодо визначення переліку об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію.

2. Комісія є консультативно-дорадчим органом облдержадміністрації, який утворюється на період дії субвенції. Рішення комісії носить рекомендаційний характер.

У своїй діяльності Комісія керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України, та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, Законом України "Про фізичну культуру і спорт", постановою Кабінету Міністрів України 05 липня 2019 року N 571 "Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту" (Постанова N 571) та цим Положенням.

Комісія для виконання покладених на неї завдань має право отримувати в установленому порядку від структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування необхідну інформацію з питань, що належать до її компетенції.

3. Формою роботи Комісії є засідання, що скликаються за пропозицією голови Комісії, який веде засідання. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж дві третини загальної кількості членів Комісії.

4. Рішення приймаються більшістю голосів членів Комісії, які брали участь у засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії є вирішальним.

5. На засідання Комісії можуть запрошуватися керівники райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та їхніх структурних підрозділів, громадських організацій.

6. Комісія відповідно до даного Положення:

1) здійснює розгляд пропозицій щодо формування переліку мультифункціональних майданчиків у частині їх відповідності Порядку (Постанова N 571) з урахуванням вимог щодо сучасного облаштування майданчика, доступності для занять максимальної чисельності осіб, кількості видів спорту, якими можна буде займатися на ньому, а також умов співфінансування та рівня забезпечення населення адміністративно-територіальних одиниць області спортивними спорудами для занять ігровими видами спорту, потреби населення в таких спорудах, наявної мережі, ресурсів відповідних місцевих бюджетів;

2) готує пропозиції щодо розподілу обсягів субвенції між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад.

7. За результатами розгляду пропозицій і документів комісія приймає рішення стосовно рекомендацій щодо розподілу коштів субвенції за об'єктами та між розпорядниками коштів, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об'єднаних територіальних громад, яке оформляється протоколом і підписується всіма членами комісії, які брали участь у засіданні та подає його обласній державній адміністрації.

8. У разі потреби уточнення пропозицій щодо розподілу обсягів субвенції місцевим бюджетам їх розгляд може здійснюватися комісією щокварталу відповідно до пунктів 7 (Постанова N 571) і 8 Порядку (Постанова N 571).

9. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданні комісії, його організаційне забезпечення здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали