Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про Тарифну політику Залізниць держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на 2020 фрахтовий рік

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.11.2019

м. Київ

N 803

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
02 грудня 2019 р. за N 1197/34168

Про Тарифну політику Залізниць держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на 2020 фрахтовий рік

Відповідно до Закону України "Про ратифікацію Угоди про проведення узгодженої політики у визначенні транспортних тарифів", статей 1 та 2 Тарифної Угоди залізничних адміністрацій (Залізниць) держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав (далі - Тарифна Угода), з метою реалізації рішення XXVIII Тарифної Конференції залізничних адміністрацій - учасниць Тарифної Угоди (22 - 25 жовтня 2019 року, м. Таллінн, Естонська Республіка)

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити, що з 00:00 години 01 січня 2020 року при перевезенні транзитних вантажів залізничним транспортом України вводиться в дію Тарифна політика Залізниць держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на 2020 фрахтовий рік (далі - Тарифна політика), прийнята XXVIII Тарифною Конференцією залізничних адміністрацій - учасниць Тарифної Угоди.

2. Встановити, що акціонерне товариство "Українська залізниця" інформує про зміну рівня ставок Тарифної політики в частині, що стосується перевезень по лініях залізниць України, у межах повноважень, визначених Порядком встановлення коефіцієнтів до базових ставок Тарифної політики Залізниць держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на перевезення транзитних вантажів залізницями України та тарифних ставок у дол. США при перевезенні вантажів за конкретними напрямками, затвердженим наказом Міністерства інфраструктури України від 04 жовтня 2012 року N 589 (Порядок N 589), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2012 року за N 1762/22074 (зі змінами).

3. Директорату залізничного транспорту забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на генерального директора Директорату залізничного транспорту О. Федоренка.

 

Міністр

В. Криклій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали