Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення проекту Закону України "Про внесення змін до пункту 254.4 статті 254 Податкового кодексу України" (щодо ефективного використання радіочастотного ресурсу України)

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 22 січня 2019 року N 30

Про схвалення проекту Закону України "Про внесення змін до пункту 254.4 статті 254 Податкового кодексу України" (щодо ефективного використання радіочастотного ресурсу України)

Керуючись основними засадами та принципами користування радіочастотним ресурсом України, визначеними статтями 13 та 30 Закону України "Про радіочастотний ресурс України", відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1067 (Положення N 1067/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект Закону України "Про внесення змін до пункту 254.4 статті 254 Податкового кодексу України" (щодо ефективного використання радіочастотного ресурсу України), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення:

- законопроекту, схваленого пунктом 1 цього рішення, на погодження до заінтересованих державних органів;

- пропозицій щодо схваленого пунктом 1 цього рішення законопроекту до Комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики та Комітету Верховної ради України з питань інформатизації та зв'язку.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали