Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Стандартів корпоративного управління в професійних учасниках фондового ринку"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 30 липня 2019 року N 420

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Стандартів корпоративного управління в професійних учасниках фондового ринку"

Відповідно до пункту 374 статті 7, пункту 2 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Стандартів корпоративного управління в професійних учасниках фондового ринку" (далі - проект рішення), що додається*.


* Не наводиться.

2. Управлінню методології корпоративного управління та корпоративних фінансів (Д. Пересунько) забезпечити оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Лібанова.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 30 липня 2019 р. N 43
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали