Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо взаємодії з номінальним утримувачем у разі припинення провадження депозитарної діяльності депозитарної установи"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 1 серпня 2019 року N 428

Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо взаємодії з номінальним утримувачем у разі припинення провадження депозитарної діяльності депозитарної установи"

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", частини сьомої статті 5 (Закон N 5178-VI) та частини другої статті 20 Закону України "Про депозитарну систему України" (Закон N 5178-VI), Закону України від 15.05.2018 N 2418-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння залучення іноземних інвестицій" (Закон N 2418-VIII) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити доопрацьований проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо взаємодії з номінальним утримувачем у разі припинення провадження депозитарної діяльності депозитарної установи", змінивши назву на "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо припинення діяльності на фондовому ринку" із врахуванням пропозицій та зауважень від зацікавлених осіб (далі - Проект), що додаються*.


* Не наводяться.

2. Департаменту регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити:

оприлюднення інформацію про врахування пропозицій та зауважень до Проекту від зацікавлених осіб на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання Проекту на погодження до Національного банку України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

винесення Проекту після погодження з Національним банком України та Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України на засідання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для затвердження.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 01 серпня 2019 р. N 44
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали