Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 685

Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою"

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою", наданий на розгляд та погодження листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.11.2011 N 2821-25/28, відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 N 1156 (Постанова N 1156), Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Угоди щодо регіонального розвитку Чернігівської області між Кабінетом Міністрів України та Чернігівською обласною радою" у разі створення належних умов для уповноважених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації осіб в м. Чернігів.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали