Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання врегулювання прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 22 січня 2019 року N 32

Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання врегулювання прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102"

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання врегулювання прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102", надісланий листом Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2018 N 18562/03/38-2018, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання врегулювання прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102" без зауважень.

2. Департаменту зв'язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству внутрішніх справ України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали