Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до деяких наказів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 червня 2019 року N 299

Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до деяких наказів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України"

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до деяких наказів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України", надісланий листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 28.05.2019 N 04/02/03-1477, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до деяких наказів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" без зауважень.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали