Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реконструкцію каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.09.2016 р. N 860

Київ

Про реконструкцію каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 30, підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення реконструкції каналізаційного колектора та своєчасного прийняття його в експлуатацію:

1. Здійснити реконструкцію каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва.

2. Визначити Публічне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал" замовником реконструкції каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва.

3. Публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал":

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.5. Під час укладання договору підряду на здійснення робіт з реконструкції передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3.6. Забезпечити виконання робіт з реконструкції каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва та прийняття об'єкта в експлуатацію в установленому порядку.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2016 році здійснюється відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік (Програма N 60/60).

5. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

6. Віяти до відома, що все майно після завершення робіт з реконструкції каналізаційного колектора Д = 1500 - 2000 мм по вул. Борщагівській від к-6 до камери в районі Повітрофлотського мосту в Солом'янському районі м. Києва та прийняття об'єкта в експлуатацію зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали