Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реєстрацію уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Наливайченка В. О. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 січня 2019 року N 16

Київ

Про реєстрацію уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Наливайченка В. О. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 3 січня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Наливайченка Валентина Олександровича разом з іншими документами щодо реєстрації його уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Марчука Богдана Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Враховуючи викладене, відповідно до частин першої - четвертої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Наливайченка Валентина Олександровича у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Марчука Богдана Миколайовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Наливайченка В. О. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Марчуку Б. М. посвідчення встановленої форми.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали