Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реєстрацію організації колективного управління

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2019 року N 436

Про реєстрацію організації колективного управління

Відповідно до статті 15 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII), наказу Мінекономрозвитку від 21.11.2018 N 1741 "Про затвердження Порядку ведення реєстру організацій колективного управління" (Порядок N 1741), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2018 за N 1433/32885, за результатами розгляду заяви громадської спілки "Український музичний альянс" про реєстрацію організації колективного управління від 25.02.2019 вх. N 07/13454-19 та доданих до неї документів наказую:

1. Зареєструвати громадську спілку "Український музичний альянс" (що знаходиться за адресою: вул. Шовковична, 10, оф. 28, м. Київ, Україна, 01021, код згідно з ЄДРПОУ 31815383) як організацію колективного управління:

1) у будь-якій сфері добровільного колективного управління;

2) у такій сфері розширеного колективного управління - право на справедливу винагороду, спільну для виконавців та виробників фонограм (відеограм), за публічне сповіщення фонограм і зафіксованих у них виконань, відеограм і зафіксованих у них виконань, опублікованих для використання з комерційною метою, крім кабельної ретрансляції.

3) у таких сферах обов'язкового колективного управління:

репрографічне відтворення творів та їх частин (уривків);

відтворення в домашніх умовах і в особистих цілях творів, виконань, зафіксованих у фонограмах, відеограмах, їх примірниках, а також аудіовізуальних творів та їх примірників;

кабельна ретрансляція об'єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення.

2. Громадській спілці "Український музичний альянс" з урахуванням частин п'ятої (Закон N 2415-VIII) та шостої статті 12 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII) не дозволяється здійснювати діяльність у сферах розширеного та обов'язкового колективного управління, визначених у підпунктах 2 і 3 пункту 1 цього наказу, до моменту її акредитації в порядку, установленому зазначеним Законом.

3. Департаменту інтелектуальної власності протягом трьох робочих днів унести відомості про реєстрацію громадської спілки "Український музичний альянс" як організацію колективного управління до Реєстру організацій колективного управління.

 

Виконувач обов'язків Міністра
економічного розвитку і торгівлі України

М. Є. Нефьодов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали