Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реєстрацію організації колективного управління

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2019 року N 396

Про реєстрацію організації колективного управління

Відповідно до статті 15 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII), наказу Мінекономрозвитку від 21.11.2018 N 1741 "Про затвердження Порядку ведення реєстру організацій колективного управління" (Порядок N 1741), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2018 N 1433/32885, за результатами розгляду заяви громадської спілки "Українське товариство музичних та театральних авторів" про реєстрацію організації колективного управління від 05.03.2019 вх. N 07/15721-19 та доданих до неї документів наказую:

1. Зареєструвати громадську спілку "Українське товариство музичних та театральних авторів" (що знаходиться за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 12, м. Київ, Україна, 04050, код згідно з ЄДРПОУ 42667718) як організацію колективного управління:

1) у будь-якій сфері добровільного колективного управління;

2) у таких сферах розширеного колективного управління:

публічне виконання музичних недраматичних творів з текстом і без тексту, включно з тими творами, що включені до складу аудіовізуальних творів;

публічне сповіщення музичних недраматичних творів з текстом і без тексту, включно з тими творами, що включені до складу аудіовізуальних творів, крім кабельної ретрансляції.

2. Громадській спілці "Українське товариство музичних та театральних авторів" з урахуванням частини п'ятої статті 12 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав" (Закон N 2415-VIII) не дозволяється здійснювати діяльність у сферах розширеного колективного управління, визначених у підпункті 2 пункту 1 цього наказу, до моменту її акредитації в порядку, установленому зазначеним Законом (Закон N 2415-VIII).

3. Департаменту інтелектуальної власності протягом трьох робочих днів унести відомості про реєстрацію громадської спілки "Українське товариство музичних та театральних авторів" як організацію колективного управління до Реєстру організацій колективного управління.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали