Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення мистецького проекту "Зірки світової опери"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2019 р. N 1168

Київ

Про проведення мистецького проекту "Зірки світової опери"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", від 18 грудня 2018 року N 457/6508 "Про затвердження Комплексної міської цільової програми "Столична культура: 2019 - 2021 роки" (Програма N 457/6508), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Концерт-техніка" від 23 квітня 2019 року N 2 та від 24 квітня 2019 року N 1, з метою підтримки та популяризації світового класичного мистецтва в місті Києві та організації змістовного дозвілля киян та гостей міста:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "Концерт-техніка" щодо проведення 29 червня 2019 року з 19.30 до 21.30 мистецького проекту "Зірки світової опери" на Софійській площі (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що:

2.1. Відповідальність за підготовку та проведення Заходу несе товариство з обмеженою відповідальністю "Концерт-техніка" (далі - організатор).

2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення Заходу, здійснюватиметься з 26 до 29 червня 2019 року.

2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання має завершитися до 22.00 30 червня 2019 року.

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

3.3. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.4. Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху на час проведення Заходу.

4. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу, та забезпечити співфінансування Заходу в межах загального обсягу асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2019 рік на відповідні цілі.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:

5.1. Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час організації та проведення Заходу.

5.2 Заборону руху всіх видів транспортних засобів з 19.30 до 21.30 29 червня 2019 року вздовж Володимирського проїзду (від перехрестя з вул. Володимирською до перехрестя з вул. Малою Житомирською) та на вул. Володимирській (від перехрестя з вул. Рейтарською до перехрестя з вул. Великою Житомирською).

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде проводитися Захід, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

7. Просити Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити умови для руху автотранспорту, задіяного у проведенні Заходу, а комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" забезпечити його паркування.

8. На час проведення Заходу дозволити рух транспортних засобів на вул. Хрещатик.

9. Просити ГУ ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення Заходу в установленому законодавством порядку.

10. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва у комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу і забезпечити висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування у комунальних, цифрових та інших засобах масової інформації.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали