Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення громадської експертизи на запит Антикорупційної Громадської Спілки "Совість"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 січня 2019 року N 169

Про проведення громадської експертизи на запит Антикорупційної Громадської Спілки "Совість"

Відповідно до пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року N 976, на підставі запиту Антикорупційної Громадської Спілки "Совість" від 02 січня 2019 року N 01/02-П-1 на проведення громадської експертизи діяльності органу влади N Е-13 наказую:

1. Затвердити заходи, пов'язані з підготовкою матеріалів для проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України Антикорупційною Громадською Спілкою "Совість" (далі - заходи), що додаються.

2. Визначити головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Управління організаційного забезпечення Мороз Оксану Анатоліївну та головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Управління організаційного забезпечення Матяша Павла Сергійовича відповідальними особами за забезпечення взаємодії з Антикорупційною Громадською Спілкою "Совість" у зв'язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

3. Керівникам структурних підрозділів до 24 січня 2019 року надати Управлінню організаційного забезпечення документи та матеріали, зазначені у заходах.

4. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Управління організаційного забезпечення (Мороз О. А.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України інформацію про надходження запиту Антикорупційної Громадської Спілки "Совість" про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України та заходи, пов'язані з підготовкою матеріалів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Янчука А. О.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
22 січня 2019 року N 169

ЗАХОДИ,
пов'язані з підготовкою матеріалів для проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров'я України Антикорупційною Громадською Спілкою "Совість"

N з/п

Найменування заходу

Термін виконання

Відповідальний структурний підрозділ

1.

Направлення до Служби підтримки офіційного сайту МОЗ України матеріалів, зокрема копії наказу, для опублікування на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України інформації про надходження запиту щодо проведення громадської експертизи, тексту наказу та заходів з підготовки матеріалів для проведення громадської експертизи з метою сприяння її проведенню

У день прийняття наказу

Управління організаційного забезпечення

2.

Підготовка матеріалів та/або завірених в установленому порядку їх копій відповідно до запиту Антикорупційної Громадської Спілки "Совість" від 02.01.2019 N 01/02-П-1:

 

 

2.1.

Надання Управлінню організаційного "Довідника про діяльність закладів служби крові України у 2017 році" або його копії (за наявності)

24.01.2019

Департамент впровадження реформ

2.2.

Надання Управлінню організаційного забезпечення інформації про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 N 90-р "Про затвердження обсягів обов'язкового забезпечення потреб охорони здоров'я населення донорською кров'ю, її компонентами і препаратами на 2017 рік" (Розпорядження N 90-р)

24.01.2019

Департамент впровадження реформ
Департамент з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності

2.3

Надання Управлінню організаційного забезпечення інформації про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 N 833-р "Про затвердження обсягів обов'язкового забезпечення потреб охорони здоров'я населення донорською кров'ю, її компонентами і препаратами на 2018 рік" (Розпорядження N 833-р)

24.01.2019

Департамент впровадження реформ
Департамент з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності

3.

Узагальнення одержаної інформації та матеріалів, підготовка відповіді Антикорупційній Громадській Спілці "Совість"

25.01.2019

Управління організаційного забезпечення

 

В. о. начальника Управління
організаційного забезпечення

Т. О. Гажаман
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали