Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призупинення дії розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 28.05.2019 N 199-р "Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Фондом державного майна України"

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.08.2019 р. N 237-р

Про призупинення дії розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 28.05.2019 N 199-р "Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Фондом державного майна України"

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 28.05.2019 N 199-р (Розпорядження N 199-р) зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Фондом державного майна України (реєстраційний номер 059-19/22-В).

05.08.2019 до Національної служби посередництва і примирення надійшла ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва про прийняття позовної заяви Фонду державного майна України до Національної служби посередництва і примирення про визнання протиправними та скасування розпорядження до розгляду та відкриття провадження у справі від 01.07.2019 N 640/11402/19.

Відповідно до пункту 7.2 Положення про порядок реєстрації Національною службою осередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 року N 18 (Положення N 18), у разі надходження ухвали суду про відкриття провадження та призначення справи до розгляду за позовною заявою роботодавця або уповноваженої ним особи, організації роботодавців, об'єднання організацій роботодавців про скасування розпорядження НСПП щодо реєстрації висунутих найманими працівниками (окремою категорією найманих працівників) або профспілкою вимог та колективного трудового спору (конфлікту), НСПП своїм розпорядженням призупиняє дію розпорядження, що оскаржується, на період судового розгляду - з дати, на яку призначено судовий розгляд справи.

Виходячи з вищенаведеного та враховуючи, що розгляд справи буде проводитись за правилами спрощеного позовного провадження (без виклику сторін), відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" від 03.03.98 N 137/98-ВР, із змінами, Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, пункту 7.2 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 року N 18 (Положення N 18):

1. Призупинити дію розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 28.05.2019 N 199-р "Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Фондом державного майна України" (Розпорядження N 199-р) (реєстраційний номер 059-19/22-В), на період розгляду позовної заяви Фонду державного майна України до Національної служби посередництва і примирення Окружним адміністративним судом міста Києва.

Підстава:

1) ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва від 01.07.2019 N 640/11402/19.

2. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області надати необхідні роз'яснення органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області та Фонду державного майна України.

3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області, Фонду державного майна України, Хмельницькій обласній державній адміністрації, Кабінету Міністрів України, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали