Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 серпня 2019 року N 1328

Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

Відповідно до статей 7 (Закон N 124-VIII), 35 (Закон N 124-VIII) і 40 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" (Закон N 124-VIII), частини третьої статті 2 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", пункту 12 Порядку видачі або відмови у видачі рішення про призначення, його переоформлення та видачі його дубліката, розширення та обмеження сфери призначення, тимчасового припинення і поновлення дії рішення про призначення та анулювання такого рішення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 N 96 (Постанова N 96), наказую:

1. Призначити товариство з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ТИСК" (вул. Пушкінська, 32, м. Харків, 61057, ідентифікаційний код 36625992) органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 N 814 (Постанова N 814), з присвоєним ідентифікаційним номером UA.TR.089.

2. Видати товариству з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ТИСК" рішення про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту (далі - рішення про призначення).

3. Департаменту технічного регулювання:

розмістити на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку рішення про призначення не пізніше п'яти робочих днів з дня видання цього наказу;

унести відповідну інформацію щодо призначення товариства з обмеженою відповідальністю "ЄВРО-ТИСК" органом з оцінки відповідності до реєстру призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінекономрозвитку від 17.07.2019 N 1226 "Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту" (Наказ N 1226).

5. Цей наказ набирає чинності з дня видання, крім пункту 4 цього наказу, який набирає чинності одночасно з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 N 814 "Про затвердження Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі" (Постанова N 814).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бровченка Ю. П.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали