Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі ТОВ "ГІДРОІНЖ-БУД"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2019 р. N 461

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва водопровідної мережі ТОВ "ГІДРОІНЖ-БУД"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ТОВ "ГІДРОІНЖ-БУД" (лист від 12 грудня 2018 року N 204), протокол Загальних зборів учасників ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРОІНЖ-БУД" від 26 лютого 2018 року N 1-26/02-2018-3, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" водопровідну мережу ТОВ "ГІДРОІНЖ-БУД" в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (у редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київського міською державного адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.03.2019 N 461

Водопровідна мережа ТОВ "ГІДРОІНЖ-БУД", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передається у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Побудована/реконструйована мережа

Основні показники мережі

Балансова вартість,
тис. грн

 

Робоча труба

L, пог. м

Ж, мм

Матеріал/марка

без ПДВ

з ПДВ

Водопровідна мережа на вул. Метрологічній

Перекладена водопровідна мережа на вул. Метрологічній, II черга будівництва від В-20 р. з. (вул. Метрологічна) до В-21 р. з. (вул. Метрологічна)

1128,33

315

ПЕ-100 SDR-17

2056,38148

2467,65778

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали