Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва тепломережі та зовнішньої мережі дощової каналізації товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2019 р. N 462

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва тепломережі та зовнішньої мережі дощової каналізації товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" (лист від 07 грудня 2018 року N 129), протокол Загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" від 07 грудня 2018 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" тепломережу товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" згідно з додатком 1.

2. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва зовнішню мережу дощової каналізації товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ" згідно з додатком 2.

3. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі тепломережі та зовнішньої мережі дощової каналізації, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.03.2019 N 462

Тепломережа товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Назва об'єкта та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина теплових мереж в двотрубному вимірі, пог. м

Рік побудови

Вартість об'єктів передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

ЦО

ГВП

ЦО

ГВП

Тепломережа від ТК 730/5-2 до житлово-офісного комплексу на вул. Діловій, 5

159/250

-

20,26

-

2018

64679,34

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь

 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.03.2019 N 462

Зовнішня мережа дощової каналізації товариства з обмеженою відповідальністю "СУЧАСНИЙ КВАРТАЛ", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва

Назва об'єкта та адреса розташування

Основні показники мережі

Балансова вартість,
тис. грн

L, пог. м

Ж, мм

Матеріал/марка

без ПДВ

з ПДВ

Зовнішня мережа дощової каналізації на вул. Діловій від будинку N 5 до будинку N 7 (перекладена)

54,7

600

поліпропілен

656,55507

787,86608

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали