Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі ТОВ "УКРСИББУД"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.03.2019 р. N 429

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі ТОВ "УКРСИББУД"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ТОВ "УКРСИББУД" (лист від 28 листопада 2018 року N 79), протокол Загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю "УКРСИББУД" від 23 липня 2018 року N 07, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" теплову мережу ТОВ "УКРСИББУД" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплової мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
13.03.2019 N 429

Теплова мережа ТОВ "УКРСИББУД", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Назва об'єкта та адреса розташування

Побудована/реконструйована мережа

Основні показники мережі

Вартість, тис. грн.

L, пог. м

2 Ж, мм

Матеріал/марка

без ПДВ

з ПДВ

Теплова мережа по Золотоворітському проїзду до проїзної частини вул. Володимирська, 2

Перекладена теплова мережа по Золотоворітському проїзду від ТК 228 існ. до проїзної частини (точки "В") вул. Володимирська, 2

127,5

219/315

ПІТ

940,97167

1129,16600

 

Директор Департаменту комунальної
власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали