Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про погодження набуття істотної участі Груші Дмитру Богдановичу у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "Кастодіан Гарант"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 9 квітня 2019 року N 209

Про погодження набуття істотної участі Груші Дмитру Богдановичу у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "Кастодіан Гарант"

Відповідно до статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 13.03.2012 N 394 (Порядок N 394), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.04.2012 за N 635/20948 (із змінами), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Погодити набуття прямої істотної участі Груші Дмитру Богдановичу у розмірі 25 % статутного капіталу професійного учасника фондового ринку ТОВ "Кастодіан Гарант" (ідентифікаційний код юридичної особи 36297353).

2. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення повідомити Грушу Дмитра Богдановича та ТОВ "Кастодіан Гарант" про прийняте рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 9 квітня 2019 р. N 24
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали