Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2019 року N 1356

Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153, та листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21.02.2019 N 4003-07/7978-03 (вх. N 3580/4-19 від 25.02.2019) наказую:

1. Визначити заступника Міністра Ярему Олександра Йосиповича координатором проекту "Формування різноманітного майбутнього в громаді - Широкий діалог для створення і методологічної підтримки мережі для залучення молодих мігрантів у громадське суспільство", виконавцем якого є Національний технічний університет "Дніпровська політехніка".

2. Відділу підтримки соціального становлення молоді департаменту молодіжної політики забезпечити організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту "Формування різноманітного майбутнього в громаді - Широкий діалог для створення і методологічної підтримки мережі для залучення молодих мігрантів у громадське суспільство", виконавцем якого є Національний технічний університет "Дніпровська політехніка".

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Жданов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали