Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах області у 2019 році

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2019 р. N 91

Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах області у 2019 році

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" (Закон N 3677-VI), Закону України "Про тваринний світ", беручи до уваги наказ управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області від 25 лютого 2019 року N 25 "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Івано-Франківської області в 2019 році", з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування області:

1. Рекомендувати управлінню Державного агентства рибного господарства в області (Р. Чорненький):

1.1. Розробити та затвердити до 29 березня 2019 року план заходів з охорони водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах області у 2019 році і забезпечити його виконання.

1.2. Довести до відома підприємств, установ, організацій і громадян, які здійснюють будь-яку діяльність, що впливає або може вплинути на умови розмноження водних біоресурсів, про встановлення строків нерестової заборони вилову водних біоресурсів та режим обмежень на лов риби, інших водних біоресурсів на період нересту і пересування в цей період плавзасобів на водних об'єктах області.

1.3. Інформувати обласну державну адміністрацію про хід весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів щомісячно, до 05 числа місяця, наступного за звітним, з квітня до червня 2019 року.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - управління Державного агентства рибного господарства в області (Р. Чорненький).

3. Управлінню Державного агентства рибного господарства в області (Р. Чорненький) до 20 червня 2019 року подати узагальнену інформацію про результати виконання плану заходів з весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів у 2019 році.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Савку.

 

Голова обласної державної адміністрації

О. Гончарук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали