Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання інформації про сплату внесків до Аудиторської палати України

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
РАДА АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 червня 2019 року N 15/4

Про надання інформації про сплату внесків до Аудиторської палати України

Керуючись пунктом першим частини п'ятої статті 47 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21 грудня 2017 р. N 2258-VIII (Закон N 2258-VIII) та Положенням про Раду Аудиторської палати України, затвердженим рішенням установчого з'їзду аудиторів України від 14 липня 2018 р. (зі змінами та доповненнями), з метою контролю за нарахуванням та сплатою суб'єктами аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності, внесків до Аудиторської палати України, Рада Аудиторської палати України вирішила:

1. Суб'єктам аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності та зобов'язані сплачувати до Аудиторської палати України внески, передбачені частиною тринадцятою статті 15 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" (Закон N 2258-VIII), надати не пізніше 15 серпня 2019 року до Аудиторської палати України в електронній або паперовій формі інформацію (дані) про сплату ними внесків до Аудиторської палати України у першому півріччі 2019 року, за формою, що додається, а саме:

- дані про кількість виконаних завдань (наданих звітів) та вартість послуг (тис. грн);

- дані про нарахування та сплату фіксованого внеску, що становить 0,3 мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року, з кожного аудиторського звіту, підготовленого суб'єктом аудиторської діяльності за результатами надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту;

- внесок у відсотках суми винагороди (без урахування податку на додану вартість) за договором з надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту, розмір якого визначений рішенням Ради Аудиторської палати України від 25 квітня 2019 р. N 12/1 (Рішення N 12/1).

2. Доручити Секретаріату Аудиторської палати України оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська

 

Додаток
до рішення Ради Аудиторської палати України
27.06.2019 N 15/4

Інформація про виконані завдання з обов'язкового аудиту фінансової звітності за I півріччя 2019 року

________
(найменування суб'єкта аудиторської діяльності)
________
(номер реєстрації у Реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності та код ЄДРПОУ)

Виконано завдань з обов'язкового аудиту фінансової звітності (крім завдань з аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес)

кількість виконаних завдань (наданих звітів)

 

вартість послуг (тис. грн)

 

Інформація про нарахування та сплату внесків до Аудиторської палати України

Нараховано

фіксований внесок (грн)

 

внесок у відсотках (грн)

 

Сплачено

 

фіксований внесок (грн)

 

внесок у відсотках (грн)

 

__________
(керівник)

____
(підпис)

__
(П. І. Б.)

 

 

М. П.

______
(дата)

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали