Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 1 серпня 2019 року N 529-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компанії "Cargill International Luxembourg 2 S..r.l." (м. Люксембург, Люксембург) і компанії "Arya S.A." (м. Люксембург, Люксембург) про надання дозволу на узгоджені дії, встановив:

Узгоджені дії будуть вчинятися у зв'язку із здійсненням концентрації, яка полягає у набутті компанією "Cargill International Luxembourg 2 S..r.l." разом із компанією "Arya S.A." (м. Люксембург, Люксембург) контролю над компанією "Neptune Port Holding B.V." (м. Амстелвен, Нідерланди).

За інформацією заявників:

учасники узгоджених дій домовились про таке:

"1) Продавець, [інформація, визначена учасниками концентрації як інформація з обмеженим доступом], як кінцеві власники Продавця, іменуються "Гарантами"), зобов'язуються перед Покупцем та кожним членом групи у тому, що, окрім випадків отримання попередньої письмової згоди Покупця, протягом періоду у п'ять років з моменту завершення, а також допоки бізнес ([інформація, визначена учасниками концентрації як інформація з обмеженим доступом]); далі за текстом - "Бізнес") провадиться групою, вони прямо або опосередковано не володітимуть або не придбаватимуть будь-які частки в складі власного капіталу будь-якого конкуруючого підприємства (тобто, будь-якого бізнесу, який провадиться будь-яким зерновим терміналом, що розташований на Чорному морі [інформація, визначена учасниками концентрації як інформація з обмеженим доступом]) і який повністю або частково конкурує з Бізнесом; далі за текстом - "Конкуруючий Бізнес") (окрім як у якості власника акцій компанії, яка провадить такий бізнес, коли володіння акціями має виключно інвестиційні цілі і не надає прав голосу, які перевищують 10 % всіх прав голосу в такій компанії), за умови, що це обмеження підпадає під дію пункту 9.3 Договору купівлі-продажу / пункту 20.3 Акціонерної Угоди;

2) Покупець зобов'язується перед Продавцем та кожним членом групи у тому, що за винятком випадків отримання попередньої письмової згоди Продавця протягом періоду у п'ять років з моменту завершення він прямо або опосередковано не володітиме або не придбаватиме будь-яких часток в складі капіталу будь-якого Конкуруючого Бізнесу (окрім як в якості власника акцій компанії, яка провадить такий бізнес, коли володіння акціями має виключно інвестиційні цілі і не надає прав голосу, які перевищують 10 % всіх прав голосу в такій компанії);

3) учасники забезпечують, аби у кожної з їхніх афілійованих осіб виникали зобов'язання на підставі положень статті 9 Договору купівлі-продажу / статті 20 Акціонерної Угоди і аби така особа дотримувалася таких умов таким чином, коли б вони були сторонами, які беруть на себе зобов'язання перед учасниками на таких самих умовах. Гаранти зобов'язуються докласти своїх розумно необхідних зусиль, для забезпечення, аби у кожної з їхніх пов'язаних осіб виникали зобов'язання на підставі положень статті 9 Договору купівлі-продажу / статті 20 Акціонерної Угоди і аби така особа дотримувалася таких умов таким чином, коли б вони були сторонами, які беруть на себе зобов'язання перед Покупцем та кожним членом групи на таких самих умовах".

Відповідно до Договору купівлі-продажу та Акціонерної Угоди:

під Продавцем розуміється компанія "Arya S.A." (м. Люксембург, Люксембург);

під Покупцем розуміється компанія "Cargill International Luxembourg 2 S..r.l." (м. Люксембург, Люксембург).

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "Cargill International Luxembourg 2 S..r.l." (м. Люксембург, Люксембург) і "Arya S.A." (м. Люксембург, Люксембург) на узгоджені дії у вигляді виконання положень Договору купівлі-продажу контрольного пакета акцій у випущеному акціонерному капіталі компанії та Акціонерної Угоди щодо утримання від конкуренції строком на 5 років.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали