Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 березня 2019 р. N 143-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати комунальному підприємству "Житлово-комунальна контора с.м.т. Козин" дозвіл на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Київське лісове господарство", розташованої на території Обухівського району Київської області, з подальшим вилученням і наданням її у постійне користування зазначеному комунальному підприємству із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги (для будівництва медичної амбулаторії).

Комунальному підприємству "Житлово-комунальна контора с.м.т. Козин" передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов'язаних із лісогосподарським виробництвом.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали