Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти у місті Києві

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.06.2016 р. N 406

Київ

Про ліцензування освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти у місті Києві

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), від 30 грудня 2015 року N 1187 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти" (Постанова N 1187), з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері ліцензування освітньої діяльності закладів освіти:

1. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Здійснювати організаційні заходи щодо розгляду заяв, що подають через центри надання адміністративних послуг заклади освіти, про отримання ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сферах загальної середньої освіти та дошкільної освіти в місті Києві (розширення провадження освітньої діяльності), видачі, переоформлення, анулювання ліцензій, формування, ведення та забезпечення зберігання ліцензійних справ, ведення обліку заяв та виданих ліцензій, передачі відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, розміщення інформації про прийняті рішення з питань ліцензування, а також підготовки проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з цих питань.

1.2. Здійснювати контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов провадження освітньої діяльності в установленому законодавством порядку.

2. Уповноважити заступника голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків підписувати ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти в місті Києві та ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти в місті Києві.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали