Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про ліцензування медичної практики

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 липня 2019 року N 1717

Про ліцензування медичної практики

Відповідно до статті 6 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), абзацу тридцять першого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказів Міністерства охорони здоров'я України від 19 травня 2016 року N 465 "Про затвердження складу Ліцензійної комісії МОЗ Україна" (Наказ N 465) (зі змінами) та від 31 серпня 2012 року N 677 "Про затвердження Положення про Ліцензійну комісію МОЗ України" (Положення N 677) (зі змінами) наказую:

1. Видати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 78 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається*.

2. Відмовити у видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики 72 здобувачам ліцензій згідно з переліком, що додається*.

3. Анулювати ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики 18 ліцензіатів згідно з переліком, що додається*.

4. Залучити до ліцензійних справ повідомлення 11 ліцензіатів про зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, згідно з переліком, що додається*.

5. Відмовити в залученні до ліцензійних справ повідомлення 5 ліцензіатів про зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, згідно з переліком, що додається*.


* Не наводиться.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковтонюка П. А.

Підстава: протокол N 28 засідання Ліцензійної комісії МОЗ України від 25 липня 2019 року.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали