Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про клопотання Запорізької обласної організації "Виборці за чесні вибори" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 січня 2019 року N 88

Київ

Про клопотання Запорізької обласної організації "Виборці за чесні вибори" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Запорізької обласної організації "Виборці за чесні вибори" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 68 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.

Частиною другою статті 69 Закону визначено, що громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, може звернутися до Центральної виборчої комісії не пізніш як за шістдесят днів до дня виборів з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів Президента України.

Однак питання спостереження за виборчим процесом не належать до статутної діяльності Запорізької обласної організації "Виборці за чесні вибори", що є порушенням вимог, установлених частиною другою статті 69 Закону.

Частиною третьою статті 69 Закону передбачено, що підставою для відмови в наданні дозволу громадській організації мати офіційних спостерігачів може бути лише порушення громадською організацією вимог, встановлених частинами першою і другою цієї статті.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 15 частини другої статті 25, частини першої статті 68, частин другої, третьої статті 69 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Запорізькій обласній організації "Виборці за чесні вибори" в наданні дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови видати представнику Запорізької обласної організації "Виборці за чесні вибори".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали