Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про документ для обліку та реєстрації валютно-обмінних операцій

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 січня 2019 року N 16

Про документ для обліку та реєстрації валютно-обмінних операцій

Відповідно до статей 7, 15, 44, 45, 56 Закону України "Про Національний банк України", частини другої статті 8 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", з метою реалізації вимог Закону України "Про валюту і валютні операції" (Закон N 2473-VIII) Правління Національного банку України постановляє:

1. Установити, що під час здійснення валютно-обмінних операцій форма і зміст розрахункового документа, який друкується реєстратором розрахункових операцій та застосовується для обліку та реєстрації валютно-обмінних операцій (далі - розрахунковий документ РРО) уповноваженої установи (крім банку), пункту обміну іноземної валюти уповноваженої установи та квитанції/чека, що формуються платіжним пристроєм уповноваженої установи (крім банку), повинні відповідати вимогам Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року N 13 (Положення N 13), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за N 220/28350 (зі змінами), та мають додатково містити таку інформацію:

1) назву операції (купівля, продаж, обмін іноземної валюти, операція сторно);

2) назву і код прийнятої валюти;

3) суму прийнятої валюти;

4) курс, крос-курс;

5) назву і код валюти до видачі;

6) суму валюти до видачі;

7) суму комісії;

8) дані про клієнта [прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) фізичної особи];

9) додаткові реквізити, необхідні для проведення валютно-обмінних операцій.

2. Дані про клієнта заповнюються лише під час здійснення валютно-обмінної операції на суму (в еквіваленті), що дорівнює чи перевищує розмір, установлений для фінансових операцій, що підлягають обов'язковому фінансовому моніторингу згідно із законодавством України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму чи фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

3. Розрахунковий документ РРО додатково повинен містити такі реквізити:

1) підпис клієнта (проставляється, якщо сума валютно-обмінної операції дорівнює або перевищує в еквіваленті суму, зазначену в пункті 2 цієї постанови);

2) підпис працівника уповноваженої установи, яка отримала відповідну ліцензію Національного банку України;

3) відбиток штампа.

4. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до уповноважених установ, які отримали відповідну ліцензію Національного банку України, інформацію про прийняття цієї постанови.

5. Постанова набирає чинності з дня введення в дію Закону України "Про валюту і валютні операції" (Закон N 2473-VIII).

 

Голова

Я. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали