Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

НАКАЗ

від 20 березня 2020 року N 46

Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

З метою виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року N 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (Постанова N 211) та відповідно до статті 30 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" наказую:

1. Тимчасово, до 03 квітня 2020 року, обмежити допуск до адміністративної будівлі Держпраці, дозволивши вхід лише працівникам апарату Держпраці за магнітною карткою.

2. Керівникам структурних підрозділів Держпраці до 03 квітня 2020 року:

1) визначити та затвердити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно, забезпечивши при цьому належні результати роботи;

2) забезпечити проведення робочих нарад та інших заходів, необхідних для вирішення поточних питань діяльності Держпраці за допомогою доступних засобів зв'язку та телекомунікацій;

3) припинити службові відрядження у межах України та за кордон;

4) посилити контроль за санітарно-профілактичними заходами та пропускним режимом у адміністративній будівлі Держпраці;

5) забезпечити щоденне спостереження за станом здоров'я працівників відповідних підрозділів та у разі його погіршення забезпечити звернення таких працівників до медичного закладу.

3. Управлінню документального забезпечення, звернення громадян та доступу до публічної інформації:

1) визначити працівників, відповідальних за опрацювання кореспонденції, що надходить через СЕВОВВ та офіційні електронні адреси;

2) призупинити особистий прийом громадян в адміністративній будівлі Держпраці.

4. Відділу персоналу припинити проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

5. Сектору господарського та інформаційного забезпечення управління бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення забезпечити виконання тимчасових обмежувальних заходів, пов'язаних з організацією пропускного режиму в адміністративній будівлі Держпраці.

6. Відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці департаменту з питань праці:

1) провести роз'яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;

2) подавати щодня Міністерству охорони здоров'я інформацію про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

7. Головному спеціалісту взаємодії зі ЗМІ (О. Баришевська) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті Держпраці.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Дегнера
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали