Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про деякі питання виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки у 2019 році

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.01.2019 р. N 30

Київ

Про деякі питання виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки у 2019 році

Відповідно до рішень Київської міської ради від 21 грудня 2017 року N 1042/4049 "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки" (Програма N 1042/4049), від 13 грудня 2018 року N 416/6467 "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" (Рішення N 416/6467), Порядку формування та виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва в частині капітальних вкладень та капітального ремонту, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 листопада 2011 року N 2026 (Розпорядження N 2026), та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 січня 2018 N 8 "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки" (Розпорядження N 8):

1. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити доведення до департаментів, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій показників, зазначених у додатках 4 - 7 до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року N 1042/4049 (Програма N 1042/4049) (далі - Програма):

розподіл асигнувань у 2019 році на фінансування капітальних видатків за напрямами використання бюджетних коштів (додаток 1 до цього розпорядження);

розподіл асигнувань у 2019 році на фінансування капітальних видатків за рахунок бюджетних коштів по головних розпорядниках бюджетних коштів (зведена) (додаток 2 до цього розпорядження);

розподіл асигнувань у 2019 році на фінансування капітальних вкладень за рахунок бюджетних коштів по головних розпорядниках бюджетних коштів (додаток 3 до цього розпорядження);

розподіл асигнувань у 2019 році на фінансування капітального ремонту за рахунок бюджетних коштів по головних розпорядниках бюджетних коштів (додаток 4 до цього розпорядження).

2. Встановити, що розподіл асигнувань у 2019 році на фінансування капітального ремонту (адресні переліки об'єктів) за рахунок бюджетних коштів та внесення змін до нього готується головними розпорядниками бюджетних коштів:

2.1. Структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації) та затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

2.2. Районними в місті Києві державними адміністраціями та затверджується розпорядженнями районних в місті Києві державних адміністрацій за погодженням із Департаментом економіки та інвестицій та Департаментом фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської державної адміністрації).

3. Взяти до відома, що у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків бюджету за бюджетними програмами при зміні розмірів, мети (між об'єктами та/або видами робіт) та обмеження в часі бюджетних призначень здійснюється за розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), погодженим з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

4. Затвердити перелік об'єктів капітального будівництва, що здійснюється у 2019 році за замовленням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за рахунок власних коштів підприємств, установ та організацій, кредитів, лізингів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, крім бюджетних коштів (додаток 5 до цього розпорядження).

5. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити доведення до департаментів, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій перелік об'єктів капітального будівництва, що здійснюється у 2019 році за замовленням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за рахунок власних коштів підприємств, установ та організацій, кредитів, лізингів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, крім бюджетних коштів (додаток 5 до цього розпорядження).

6. Департаментам, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям:

6.1. По об'єктах будівництва (реконструкції), включених до розподілу асигнувань у 2019 році на фінансування капітальних вкладень за рахунок бюджетних коштів по головних розпорядниках бюджетних коштів (додаток 3 до цього розпорядження), протягом місяця з дня видання цього розпорядження, в установленому порядку забезпечити:

підготовку розпорядчих документів щодо будівництва (реконструкції) за рахунок бюджетних коштів;

проведення процедур закупівель проектних та/або будівельних робіт;

укладення договорів на виконання проектних та/або будівельних робіт;

затвердження в установленому порядку розробленої проектно-кошторисної документації.

6.2. По об'єктах, включених до розподілу асигнувань у 2019 році на фінансування капітального ремонту (адресні переліки об'єктів) за рахунок бюджетних коштів, забезпечити підготовку дефектних актів, кошторисів, іншої необхідної документації, укладання відповідних договорів на виконання робіт, тощо.

6.3. Не проводити у 2019 році будь-які роботи на об'єктах, за якими не передбачено фінансування за рахунок бюджетних коштів, та не виконувати роботи понад встановлені Програмою (Програма N 1042/4049) обсяги фінансування капітальних вкладень та капітального ремонту.

7. Встановити, що фінансування капітальних вкладень здійснюється в обсягах, визначених у розподілі асигнувань у 2019 році на фінансування капітальних вкладень за рахунок бюджетних коштів по головних розпорядниках бюджетних коштів (додаток 3 до цього розпорядження), за наявності:

затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації на будівництво (реконструкцію) об'єктів;

інформації щодо проведених процедур закупівлі проектних та/або будівельних робіт на об'єктах;

договорів підряду на виконання проектних робіт та/або на будівництво (реконструкцію);

звітної інформації, наданої в повному обсязі та у встановлені терміни, відповідно до Порядку формування та виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Києва в частині капітальних вкладень та капітального ремонту, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 листопада 2011 року N 2026 (Розпорядження N 2026) (далі - Порядок).

8. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надавати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію щодо фінансування у 2019 році капітальних вкладень (по об'єктах) та видатків на капітальний ремонт за рахунок відповідних джерел фінансування згідно з Програмою (Програма N 1042/4049) та відповідно до пункту 6.3 Порядку (Розпорядження N 2026).

9. Підприємства, установи та організації, підпорядковані виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), та його структурні підрозділи, які здійснюють у 2019 році роботи з капітального будівництва та капітального ремонту за рахунок власних коштів підприємств, установ та організацій, кредитів, лізингів та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, крім бюджетних коштів (додаток 5 до цього розпорядження), щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, надають Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформацію щодо виконання Програми (Програма N 1042/4049) відповідно до пункту 6.4 Порядку (Розпорядження N 2026).

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

В. о. голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали