Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про деякі питання організації роботи Антимонопольного комітету України на період дії карантину в Україні

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.03.2020 р. N 2-рп

Про деякі питання організації роботи Антимонопольного комітету України на період дії карантину в Україні

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року N 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (Постанова N 211) (із змінами), а також з метою профілактики поширення інфекційних захворювань, викликаних коронавірусом, Антимонопольний комітет України постановив:

1. У період дії карантину у приміщеннях Антимонопольного комітету України призупинити проведення заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, зокрема круглих столів, семінарів тощо, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи Антимонопольного комітету України.

2. Унести до Регламенту Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 2016 року N 11-рп, такі зміни:

У розділі V:

пункт 6 доповнити новим реченням такого змісту:

"У період дії карантину можливість присутності на засіданнях Колегії усіх бажаючих забезпечується шляхом відеотрансляції засідань Колегії."

пункт 7 доповнити новими реченнями такого змісту:

"У період дії карантину право участі у розгляді скарги учасників засідання забезпечується шляхом подачі інформації (пояснень) у формі електронного документа через електронну систему закупівель. У разі подання учасником засідання клопотання, яке обґрунтовує неможливість подачі зазначеної інформації (пояснень), таке клопотання може бути задоволене шляхом забезпечення участі у режимі відеоконференції за умови повідомлення учасником засідання контактних даних у клопотанні. Клопотання подається у формі електронного документа через електронну систему закупівель щонайменше за один робочий день до дати засідання.

Пояснення учасників засідання враховуються при прийнятті рішення Колегією у разі їх надання у формі електронного документа через електронну систему закупівель до прийняття рішення Колегії".

3. Це розпорядження набирає чинності з 18 березня 2020 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали