Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про будівництво мережі зовнішнього освітлення в межах загального прибудинкового простору багатоквартирних житлових будинків за адресами: бульвар Академіка Вернадського, 5/19, вулиця Депутатська, 21, вулиця Депутатська, 23, у Святошинському районі міста Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.08.2019 р. N 1408

Київ

Про будівництво мережі зовнішнього освітлення в межах загального прибудинкового простору багатоквартирних житлових будинків за адресами: бульвар Академіка Вернадського, 5/19, вулиця Депутатська, 21, вулиця Депутатська, 23, у Святошинському районі міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", з метою забезпечення освітлення загального прибудинкового простору багатоквартирних житлових будинків за адресами: бульвар Академіка Вернадського, 5/19, вулиця Депутатська, 21, вулиця Депутатська, 23 у Святошинському районі міста Києва та створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців зазначених багатоквартирних житлових будинків:

1. Здійснити у 2019 та 2020 роках будівництво мережі зовнішнього освітлення в межах загального прибудинкового простору багатоквартирних житлових будинків за адресами: бульвар Академіка Вернадського, 5/19, вулиця Депутатська, 21, вулиця Депутатська, 23 у Святошинському районі міста Києва.

2. Визначити комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" (ідентифікаційний код юридичної особи - 03360905) замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" в установленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2019 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для введення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів.

4.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне та цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049) в частині фінансування у 2020 році.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації Давтяну Д. О.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали