Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про безоплатну передачу автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2019 р. N 467

Київ

Про безоплатну передачу автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою

Відповідно до статей 4 і 5 Закону України "Про гуманітарну допомогу",  Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року N 241 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року N 9 (Постанова N 9)), Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року N 999, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 грудня 2016 року N 1241 "Про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) (Розпорядження N 1241)" та враховуючи протокол робочої групи з питань гуманітарної допомоги при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) від 11 лютого 2019 року N 4:

1. Безоплатно передати у власність особам з інвалідністю, законному представникові недієздатної особи з інвалідністю автомобілі, визнані гуманітарною допомогою, якими особи з інвалідністю були забезпечені через органи соціального захисту населення і якими користувалися більше ніж 10 років, згідно з додатком 1*.

2. Безоплатно передати у власність членам сімей, спадкоємцям після смерті особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю автомобілі, визнані гуманітарною допомогою, якими особи з інвалідністю, дитина з інвалідністю були забезпечені через органи соціального захисту населення, згідно з додатком 2*.


* Не наводиться.

3. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку забезпечити:

безоплатну передачу у власність особам з інвалідністю, законному представнику недієздатної особи з інвалідністю автомобілів, згідно з пунктом 1 цього розпорядження;

безоплатну передачу у власність членам сімей, спадкоємцям після смерті осіб з інвалідністю, дитини з інвалідністю автомобілів, згідно з пунктом 2 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали